Посланичка питања и одговори - Давор Шешић

Нпр. 14.08.2022
Нпр. 14.08.2022
Редни број сједнице Наслов Датумsort ascending Сазив
22 Народни посланик Давор Шешић Министарству унутрашњих послова 31.05.2022 10
20 Народни посланик Давор Шешић Министарству унутрашњих послова 08.02.2022 10
17 Народни посланик Давор Шешић Министарству рада и борачко - инвалидске заштите 22.06.2021 10
16 Народни посланик Давор Шешић ЈП "Аутопутеви Републике Српске", између двије сједнице НС РС 14.06.2021 10
16 Народни посланик Давор Шешић Министарству саобраћаја и веза 11.05.2021 10
16 Народни посланик Давор Шешић Министарству за научнотехнолошки развој, високо образовање и информационо друштво 11.05.2021 10
16 Народни посланик Давор Шешић Министарству финансија 28.04.2021 10
12 Народни псоланик Давор Шешић Министарству здравља и социјалне заштите 24.09.2020 10
12 Народни посланик Давор Шешић Министарству унутрашњих послова 24.09.2020 10
6 Народни посланик Давор Шешић Министарству пољопривреде, шумарства и водопривреде 25.09.2019 10
6 Народни посланик Давор Шешић Министарству пољопривреде, шумарства и водопривреде 25.09.2019 10
5 Народни посланик Давор Шешић Министарству рада и борачко - инвалидске заштите 11.06.2019 10
17 Народни посланик Давор Шешић Министарству правде 30.03.2017 9
11 Народни посланик Давор Шешић Министарству саобраћаја и веза 06.04.2016 9
7 Народни посланик Давор Шешић Министарству просвјете и културе 21.10.2015 9
5 Народни посланик Давор Шешић Министарству финансија, између двије сједнице НС РС 31.08.2015 9
2 Народни посланик Давор Шешић Министарству за просторно уређење, грађевинарство и екологију 03.02.2015 9