Посланичка питања и одговори - Томица Стојановић

Нпр. 08.07.2020
Нпр. 08.07.2020
Редни број сједнице Наслов Датумsort ascending Сазив
9 Народни посланик Томица Стојановић предсједнику Владе Републике Српске 18.02.2020 10
4 Народни посланик Томица Стојановић Министарству рада и борачко - инвалидске заштите 16.04.2019 10
2 Народни посланик Томица Стојановић Министарству финансија 13.02.2019 10
2 Народни посланик Томица Стојановић Министарству финансија 13.02.2019 10
2 Народни посланик Томица Стојановић Министарству финансија 30.01.2019 10
2 Народни посланик Томица Стојановић Министарству финансија 30.01.2019 10
2 Народни посланик Томица Стојановић Министарству саобраћаја и веза 29.01.2019 10
2 Народни посланик Томица Стојановић Министарству пољопривреде, шумарства и водопривреде 29.01.2019 10
1 Народни посланик Томица Стојановић Министарству саобраћаја и веза, између двије сједнице НС РС 28.01.2019 10
1 Народни посланик Томица Стојановић Министарству саобраћаја и веза, између двије сједнице НС РС 22.12.2018 10
1 Народни посланик Томица Стојановић Министарству финансија, између двије сједнице НС РС 22.12.2018 10
1 Народни посланик Томица Стојановић Министарству правде, између двије сједнице НС РС 22.12.2018 10
1 Народни посланик Томица Стојановић Министарству финансија и Министарству управе и локалне самоуправе, између двије сједнице НС РС 22.12.2018 10
1 Народни посланик Томица Стојановић Министарству рада и борачко - инвалидске заштите, између двије сједнице НС РС 22.12.2018 10
2 Народни посланик Томица Стојановић предсједници Владе Републике Српске 09.02.2015 9