Посланичка питања и одговори са 4. сједнице 11. сазива

Нпр. 29.02.2024
Нпр. 29.02.2024
Насловsort descending Датум
Народни посланик Ђорђе Вучинић Министарству енергетике и рударства 18.07.2023
Народни посланик Игор Црнадак Министарству правде, између двије сједнице НС РС 06.09.2023
Народни посланик Игор Црнадак предсједнику Владе Републике Српске, између двије сједнице НС РС 06.09.2023
Народни посланик Милан Касаповић Министарству енергетике и рударства, између двије сједнице НС РС 13.09.2023
Народни посланик Милан Касаповић Министарству рада и борачко -инвалидске заштите, између двије сједнице НС РС 13.09.2023
Народни посланик Мирна Савић Бањац Министарству породице, омладине и спорта, између двије сједнице НС РС 04.09.2023
Народни посланик Мирна Савић Бањац Министарству просвјете и културе, између двије сједнице НС РС 04.09.2023
Народни посланик Огњен Бодирога Министарству здравља и социјалне заштите 14.08.2023
Народни посланик Огњен Бодирога Министарству финансија 19.07.2023
Народни посланик Радислав Дончић Инвестиоционо - развојној банци Републике Српске 18.07.2023

Pages