Посланичка питања и одговори са 15. сједнице

Нпр. 27.06.2022
Нпр. 27.06.2022
Насловsort ascending Датум
Народни посланик Драган Чавић Министарству финансија 06.12.2016
Народни посланик Драган Ристић Министарству трговине и туризма, између двије сједнице НС РС 27.12.2016
Народни посланик Горан Ђорђић Министарству саобраћаја и веза 06.12.2016
Народни посланик Вукота Говедарица Министарству здравља и социјалне заштите 06.12.2016
Народни посланик Војин Митровић Министарству финансија 06.12.2016
Народни посланик Бранислав Бореновић Министарству финансија 26.12.2016
Народни посланик Адмир Чавка предсједници Владе Републике Српске; Министарству просвјете и културе 06.12.2016
Народни посланик Адам Шукало Министарству здравља и социјалне заштите; између двије сједнице НС РС 06.02.2017
Народни посланик Адам Шукало Министарству здравља и социјалне заштите 06.12.2016
Клуб посланика СДС-СРС РС Фонду здравственог осигурања Републике Српске, између двије сједнице НС РС 02.02.2017

Pages