Посланичка питања и одговори са 22 сједнице

Нпр. 28.11.2021
Нпр. 28.11.2021
Насловsort ascending Датум
Народни посланик Споменка Стевановић Министарству унутрашњих послова 17.10.2017
Народни посланик Соња Караџић Јовичевић Министарству рада и борачко-инвалидске заштите, између двије сједнице НС РС 13.12.2017
Народни посланик Сњежана Божић Министарству просвјете и културе, између двије сједнице НС РС 08.12.2017
Народни посланик Ненад Кузмић Министарству здравља и социјалне заштите 17.10.2017
Народни посланик Миленко Вићановић Фонду здравственог осигурања Републике Српске, између двије сједнице НС РС 06.11.2017
Народни посланик Миленко Вићановић Министарству здравља и социјалне заштите, између двије сједнице НС РС 06.11.2017
Народни посланик Марко Видаковић Министарству саобраћаја и веза 17.10.2017
Народни посланик Игор Жунић Министарству финансија, Пореској управи Републике Српске 17.10.2017
Народни посланик Душко Ивић МИНИСТАРСТВУ ФИНАНСИЈА, ПОРЕСКОЈ УПРАВИ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ 28.11.2017
Народни посланик Душица Шолаја Министарству за просторно уређење, грађевинарство и екологију 17.10.2017

Pages