Посланичка питања и одговори са 23 сједнице

Нпр. 28.11.2021
Нпр. 28.11.2021
Насловsort ascending Датум
Народни посланик Стево Јоксимовић Министарству саобраћаја и веза 06.02.2018
Народни посланик Слађана Николић Министарству саобраћаја и веза 07.02.2018
Народни посланик Сњежана Божић Влади Републике Српске 06.02.2018
Народни посланик Новак Мотика Министарству саобраћаја и веза 07.02.2018
Народни посланик Неда Петрић Министарству за избјеглице и расељена лица 06.02.2018
Народни посланик Мирослав Брчкало Министарству унутрашњих послова 08.03.2018
Народни посланик Мирослав Брчкало Министарству саобраћаја и веза, између двије сједнице НС РС 26.03.2018
Народни посланик Миланко Михајилица Министарству за просторно уређење, грађевинарство и екологију 06.02.2018
Народни посланик Милан Шврака Фонду здравственог осигурања Републике Српске 13.02.2018
Народни посланик Милан Шврака Фонду за пензијско и инвалидско осигурање Републике Српске 13.02.2018

Pages