Посланичка питања и одговори са 24 сједнице

Нпр. 01.03.2024
Нпр. 01.03.2024
Наслов Датумsort descending
Народни посланик Перица Бундало Републичкој управи за геодетске и имовинско-правне послове 29.03.2018
Народни посланик Драган Ристић Министарству пољопривреде, шумарства и водопривреде 29.03.2018
Клуб посланика ПДП Министарству унутрашњих послова, између двије сједнице НС РС 03.04.2018
Народни посланик Бранислав Бореновић Министарству просвјете и културе, између двије сједнице НС РС 15.05.2018
Народни посланик Вања Бајић свим министарствима у Влади Републике Српске, између двије сједнице НС РС 23.05.2018
Народни посланик Мирослав Брчкало Министарству просвјете и културе, између двије сједнице НС РС 23.05.2018
Народни посланик Вања Бајић свим министарствима у Влади Републике Српске, између двије сједнице НС РС 23.05.2018
Народни посланик Владо Глигорић Министарству пољопривреде, шумарства и водопривреде, између двије сједнице НС РС 29.05.2018
Клуб посланика СДС-СРС РС Министарству здравља и социјалне заштите, између двије сједнице НС РС 01.06.2018
Клуб посланика СДС-СРС РС Јавном фонду за дјечију заштиту Републике Српске, између двије сједнице НС РС 01.06.2018

Pages