Посланичка питања и одговори са 4. сједнице

Нпр. 09.08.2022
Нпр. 09.08.2022
Насловsort ascending Датум
Народни посланик Маринко Божовић предсједници Владе Републике Српске; Министарству финансија 24.06.2015
Народни посланик Маринко Божовић Министарству унутрашњих послова 19.05.2015
Народни посланик Маринко Божовић Министарству пољопривреде, шумарства и водопривреде 19.05.2015
Народни посланик Маринко Божовић Министарству индустрије, енергетике и рударства 19.05.2015
Народни посланик Маринко Божовић Министарству индустрије, енергетике и рударства 24.06.2015
Народни посланик Крсто Јандрић Министарству за просторно уређење, грађевинарство и екологију 19.05.2015
Народни посланик Илија Стеванчевић Министарству рада и борачко-инвалидске заштите 19.05.2015
Народни посланик Игор Радојичић Влади Републике Српске, између двије сједнице НС РС 29.06.2015
Народни посланик Душица Савић Министарству саобраћаја и веза 19.05.2015
Народни посланик Драго Тадић Министарству индустрије, енергетике и рударства 19.05.2015