Посланичка питања и одговори са 4. сједнице

Нпр. 27.06.2022
Нпр. 27.06.2022
Насловsort descending Датум
Народни посланик Вукота Говедарица Министарству индустрије, енергетике и рударства, између двије сједнице НС РС 02.07.2015
Народни посланик Вукота О. Говедарица Министарству индустрије, енергетике и рударства 02.07.2015
Народни посланик Драган Галић Министарству рада и борачко-инвалидске заштите 19.05.2015
Народни посланик Драган Чавић Министарству пољопривреде, шумарства и водопривреде 19.05.2015
Народни посланик Драго Тадић Влади Републике Српске 23.06.2015
Народни посланик Драго Тадић Министарству индустрије, енергетике и рударства 19.05.2015
Народни посланик Душица Савић Министарству саобраћаја и веза 19.05.2015
Народни посланик Игор Радојичић Влади Републике Српске, између двије сједнице НС РС 29.06.2015
Народни посланик Илија Стеванчевић Министарству рада и борачко-инвалидске заштите 19.05.2015
Народни посланик Крсто Јандрић Министарству за просторно уређење, грађевинарство и екологију 19.05.2015