Посланичка питања и одговори са 24 сједнице

Нпр. 28.11.2021
Нпр. 28.11.2021
Наслов Датумsort ascending
Народни посланик Вања Бајић свим министарствима у Влади Републике Српске, између двије сједнице НС РС 23.05.2018
Народни посланик Бранислав Бореновић Министарству просвјете и културе, између двије сједнице НС РС 15.05.2018
Клуб посланика ПДП Министарству унутрашњих послова, између двије сједнице НС РС 03.04.2018
Народни посланик Драган Ристић Министарству пољопривреде, шумарства и водопривреде 29.03.2018
Народни посланик Перица Бундало Републичкој управи за геодетске и имовинско-правне послове 29.03.2018
Клуб посланика ПДП Министарству рада и борачко-инвалидске заштите 28.03.2018
Народни посланик Желимир Нешковић Министарству саобраћаја и веза 28.03.2018
Клуб посланика ПДП Министарству здравља и социјалне заштите 28.03.2018
Народни посланик Желимир Нешковић Влади Републике Српске 28.03.2018
Народни посланик Славко Дуњић Министарству пољопривреде, шумарства и водопривреде 28.03.2018

Pages