Посланичка питања и одговори са 4. сједнице 11. сазива

Нпр. 13.06.2024
Нпр. 13.06.2024
Наслов Датумsort descending
Народни посланик Радислав Дончић Инвестиоционо - развојној банци Републике Српске 18.07.2023
Народни посланик Ђорђе Вучинић Министарству енергетике и рударства 18.07.2023
Народни псоланик Милан Касаповић Министарству финансија 19.07.2023
Народни посланик Огњен Бодирога Министарству финансија 19.07.2023
Народни посланик Огњен Бодирога Министарству здравља и социјалне заштите 14.08.2023
Народни посланик Споменка Стевановић Министарству управе и локалне самоуправе 23.08.2023
Народни посланик Тања Вукомановић Министарству здравља и социјалне заштите, између двије сједнице НС РС 25.08.2023
Народни посланик Мирна Савић Бањац Министарству просвјете и културе, између двије сједнице НС РС 04.09.2023
Народни посланик Мирна Савић Бањац Министарству породице, омладине и спорта, између двије сједнице НС РС 04.09.2023
Народни посланик Игор Црнадак предсједнику Владе Републике Српске, између двије сједнице НС РС 06.09.2023

Pages