Посланичка питања и одговори са 1. сједнице 11. сазива

Нпр. 25.06.2024
Нпр. 25.06.2024
Наслов Датумsort descending
Народни посланик Ђорђе Вучинић Министарству енергетике и рударства, између двије сједнице НС РС 27.12.2022
Народни посланик Небојша Вукановић Министарству саобраћаја и веза, измђу двије сједнице НС РС 27.12.2022
Народни посланик Игор Црнадак предсједнику Владе Републике српске, између двије сједнице НСРС 05.01.2023
Народни посланик Игор Црнадак Министарству унутрашњих послова, између двије сједнице НС РС 05.01.2023
Народни посланик Мирна Савић Бањац Министарству просвјете и културе, између двије сједнице НС РС 25.01.2023
Народни посланик Мирна Савић Бањац Министарству здравља и социјалне заштите, између двије сједнице НС РС 25.01.2023
Народни посланик Драгомир Васић предсједнику Владе Републике Српске, између двије сједнице НС РС 07.02.2023
Народни посланик Ђорђе Вучинић Министарству за просторно уређење, грађевинарство и екологију, између двије сједнице НС РС 07.02.2023
Народни посланик Биљана Петковић Министарству породице, омладине и спорта, између двије сједнице НС РС 08.02.2023
Народни посланик Рамиз Салкић Министарству просвјете и културе, између двије сједнице НС РС 24.02.2023