Посланичка питања и одговори са 3. сједнице

Нпр. 03.12.2021
Нпр. 03.12.2021
Наслов Датумsort ascending
Клуб посланика СДС Министарству правде 21.04.2015
Народни посланик Споменка Стевановић Министарству правде 21.04.2015
Народни посланик Никола Гаврић Министарству правде 17.04.2015
Народни посланик Никола Гаврић Министарству здравља и социјалне заштите 16.04.2015
Народни посланик Маринко Божовић Министарству индустрије, енергетике и рударства и надлежним фондовима 16.04.2015
Народни посланик Драган Чавић Министарству управе и локалне самоуправе 15.04.2015
Народни посланик Славко Глигорић Министарству пољопривреде, шумарства и водопривреде 15.04.2015
Народни посланик Илија Стеванчевић Министарству рада и борачко-инвалидске заштите 15.04.2015
Народни посланик Драган Ристић Министарству здравља и социјалне заштите 15.04.2015
Народни посланик Мирослав Брчкало Министарству за просторно уређење, грађевинарство и екологију 15.04.2015