Посланичка питања и одговори са 17 сједнице

Нпр. 28.11.2021
Нпр. 28.11.2021
Наслов Датумsort ascending
Народни посланик Игор Остојић Министарству за просторно уређење, грађевинарство и екологију 30.03.2017
Народни посланик Мирослав Брчкало Министарству трговине и туризма 30.03.2017
Народни посланик Давор Шешић Министарству правде 30.03.2017
Народни посланик Игор Остојић Министарству пољопривреде, шумарства и водопривреде 30.03.2017
Народни посланик Игор Остојић Министарству рада и борачко-инвалидске заштите 30.03.2017
Народни посланик Игор Остојић Министарству управе и локалне самоуправе 30.03.2017
Народни посланик Бранислав Бореновић Секретаријату Владе Републике Српске 29.03.2017
Народни посланик Зоран Пологош Министарству рада и борачко-инвалидске заштите 28.03.2017
Народни посланик Вељко Марић Министарству здравља и социјалне заштите 28.03.2017
Народни посланик Миленко Вићановић Министарство пољопривреде, шумарства и водопривреде 28.03.2017

Pages