Посланичка питања и одговори са 9. сједнице 10. сазива

Нпр. 06.03.2021
Нпр. 06.03.2021
Наслов Датумsort ascending
Народни посланик Драшко Станивуковић Министарству саобраћаја и веза, између двије сједнице НС РС 22.05.2020
Народни посланик Игор Црнадак Министарству унутрашњих послова, између двије сједнице НС РС 19.05.2020
Народни посланик Небојша Вукановић Генералном секретару НС РС 03.03.2020
Народни посланик Небојша Вукановић Министарству енергетике и рударства 03.03.2020
Народни посланик Огњен Жмирић Министарству рада и борачко - инвалидске заштите 20.02.2020
Народни посланик Денис Шулић предсједнику Владе Републике Српске 19.02.2020
Народни посланик Милан Шврака предсједнику Владе Републике Српске 18.02.2020
Народни посланик Миленко Вићановић Министарству пољопривреде, шумарства и водопривреде 18.02.2020
Народни псоланик Гордана Видовић Министарству здравља и социјалне заштите 18.02.2020
Народни посланик Томица Стојановић предсједнику Владе Републике Српске 18.02.2020